kurtki + dodatki

Nocny Kochanek

To zaszczyt ubierać chłopaków. Tworzymy dla nich sceniczne ciuchy, które z dumą oglądamy na ich wielkich koncertach.
kamizelka

Kamizelka dla motocyklisty

Została stworzona specjalnie dla zapalonego harleyowca. Każdy fan ‘Sons of Anarchy’ wie ile znaczy dla właściciela jednośladowca jego skórzane odzienie.
kurtka

Kurtka dla panny młodej

Ta post-apokaliptyczna kurtka ze świecącymi na czerwono naramiennikami jest dla nas znaczącym projektem. Właścicielka pójdzie w niej do ołtarza, jej przyszły mąż też ma swoją katanę!
Rękawice

Rękawice

Pierwowzór tych rękawic jest naszym bestsellerem. Nasi klienci uwielbiają wymyślać ich nowe wersje, my te pomysły przekuwamy w rzeczywistość.

Co mówią nasi klienci?

M. Molotov
``Ten kaptur nosiła postać Snipera w naszym filmie WASTERS. Wasted Couture stworzyło niesamowite rekwizyty i kostiumy do produkcji TKM, które za każdym razem zwalały nas z nóg. Niezrównany poziom detalu i kreatywności. (...) Oba kciuki w górę!``
Sara R.
“To jest moja ulubiona rzecz! Piękne wykonanie z wielkim przywiązaniem do detali. Wygląda jak na obrazkach, tylko lepiej. Byli nawet tak mili, że dorzucili mi słodycze do paczki! Polecam ten sklep i nie mogę się doczekać lata, żeby nosić tą kamizelkę codziennie!”
A.Charles
``Przepiękny produkt. Świetnie leży i jest niesamowicie stylowy. Nie mogę się doczekać, żeby ubrać go na jakieś wyjście!``
Mitchell H.
“Jeśli nigdy nie zamawiałeś z Wasted Couture, to bardzo mi Ciebie żal. Kocham jakość, wygląd i wysiłek włożony w stworzenie tego cudeńka. Powiedziałbymm że są zrobione z krwi, potu i łez. Dziękuję! Uwielbiam to!”
Leah R.
“Tak bardzo się cieszę z mojej nowej torby! Jest w mniej mnóstwo kieszonek, ręcznie wykonane szwy, a malunki są po prostu niesamowite. Kocham ją!”
D. Headash
“Nie mam słów, żeby opisać skalę niesamowitowiści tej kurtki. To jest po prostu poziom ponad wszystkie! Dziękuję, dziękuję, że istniejecie. Świat potrzebuje Wasted Couture!”